میکروسمنت یک پوشش تزئینی، پلیمری و کامپوزیت آلی معدنی بر پایه سیمان، رزین های آب پایه، افزودنی ها و رنگدانه های معدنی است که پوششی بی نظیر و با دوام را ایجاد می کنند.

 این پوشش یک انتخاب ایده آل برای سطوح داخلی و خارجی، سطوح افقی و عمودی و یک گزینه عالی برای کسانی است که در پی ایجاد زیبایی با طرح بتن و منحصربفرد با قیمت مناسب برای کف و دیوار هستند.

میکروسمنت چیست؟

یکی از بهترین ویژگی های میکروسمنت سطح بدون درز و یکپارچه و در نتیجه نگهداری، نظافت و تعمیر بسیار آسان است. بعبارتی این پوشش بدون توجه به اینکه سطح چه متراژی دارد، بصورت پیوسته و بدون درز و شکاف اجرا می­‌شود.

میکروسمنت در طراحی داخلی

با توجه به چسبندگی قوی میکروسمنت به انواع زیرآیند مانند کاشی، سیمان، آجر و… و ضخامت اجرایی نهایتا ۳ میلی متر،می توان با صرف وقت و زمان قابل قبولی ، نوسازی بسیار خوبی را انجام داد.

میکروسمنت در طراحی داخلی

این پوشش به سرعت خشک می‌ شود و می توان بلافاصله از آن استفاده کرد. میکروسمنت می تواند در منازل، دفاتر تجاری، هتل ها به عنوان پوشش کف، سقف، نما، پله و حتی مبلمان استفاده شود.

میکروسمنت
تنوع میکروسمنت

میکروسمنت با داشتن بافت و رنگهای زیاد به ما تنوع انتخاب خوبی را می دهد.

انواع پوشش های میکروسمنت

 

بسته به الزامات کار و اثر دلخواهی که از این پوشش می‌ خواهید، این پوشش ها می‌ توانند به چند دسته تقسیم‌بندی شوند:

 

  • Microbase :این نوع یک سطح ایده آل برای دیوارها و با بافتی نامنظم است. همچنین از این لایه بعنوان زیرسازی برای انواع دیگر استفاده می شود.

 

  • Microstone :این نوع پوشش با ضخامت قابل قبول ، بدلیل رنگ و ظاهر سنگ مانند خود برای سطوح خارجی بخصوص برای نمای ساختمان ها استفاده می گردد.

 

  • Microdeck :این دسته با ظاهر و بافت معمولی، بدلیل مقاومت خوب در برابر ترافیک های شدید بهترین انتخاب برای کف هستند.

 

  • Microfino  :این پوشش با ظاهر پایانی و خصوصیت ضد آبی مناسب سطوح دیوارهاست.

 

  • Aquacement : بدلیل مقاومت بسیار خوب در برابر نمک ها و گاز کلر برای استخر و حوضچه ها از این دسته استفاده می ‌شود.
میکروسمنت در طراحی استخر
میکروسمنت در طراحی استخر
میکروسمنت
میکروسمنت

با توجه به تصاویر بالا ، دیدیم که بکار بردن میکروسمنت در هر فضایی از خانه جذابیت خاص خود را دارد و در دیوار و کف به راحتی قابل استفاده است.

برای اینکه بدانید اتاق نشیمن را چه رنگی کنیم؟  کلیک کنید. 

 
 

حتی اگه از کاشی های آشپزخانه و یا سرویس بهداشتیتون و یا فضاهای دیگر خسته شدین میتونین به راحتی با هزینه ای کم با میکروسمنت با رنگ دلخواهتون، تغییری در خانه تان ایجاد کنید.

جهت آشنایی با نمونه کارهای ما که با متریال میکروسمنت انجام شده اند به اینستاگرام آرک مپ سر بزنید.