میکروسمنت یک پوشش تزئینی، پلیمری و کامپوزیت آلی معدنی بر پایه سیمان، رزین های آب پایه، افزودنی ها و رنگدانه های معدنی است که پوششی بی نظیر و با دوام را ایجاد می کنند.

 این پوشش یک انتخاب ایده آل برای سطوح داخلی و خارجی، سطوح افقی و عمودی و یک گزینه عالی برای کسانی است که در پی ایجاد زیبایی با طرح بتن و منحصربفرد با قیمت مناسب برای کف و دیوار هستند.

Bar lounge chair - Dutchbone

یکی از بهترین ویژگی های میکروسمنت سطح بدون درز و یکپارچه و در نتیجه نگهداری، نظافت و تعمیر بسیار آسان است. بعبارتی این پوشش بدون توجه به اینکه سطح چه متراژی دارد، بصورت پیوسته و بدون درز و شکاف اجرا می­‌شود.

deco cement, microcement floors and walls, aplication and distribution of colored micro cement in a wide range of colors

با توجه به چسبندگی قوی میکروسمنت به انواع زیرآیند مانند کاشی، سیمان، آجر و… و ضخامت اجرایی نهایتا ۳ میلی متر،می توان با صرف وقت و زمان قابل قبولی ، نوسازی بسیار خوبی را انجام داد.

Интерьер кухни-гостиной

این پوشش به سرعت خشک می‌ شود و می توان بلافاصله از آن استفاده کرد. میکروسمنت می تواند در منازل، دفاتر تجاری، هتل ها به عنوان پوشش کف، سقف، نما، پله و حتی مبلمان استفاده شود.

Gallery of Romantic House _ TAFF Arquitectos - 8
Colours Archive - Lazenby

میکروسمنت با داشتن بافت و رنگهای زیاد به ما تنوع انتخاب خوبی را می دهد.

انواع پوشش های میکروسمنت

 

بسته به الزامات کار و اثر دلخواهی که از این پوشش می‌ خواهید، این پوشش ها می‌ توانند به چند دسته تقسیم‌بندی شوند:

 

  • Microbase :این نوع یک سطح ایده آل برای دیوارها و با بافتی نامنظم است. همچنین از این لایه بعنوان زیرسازی برای انواع دیگر استفاده می شود.

 

  • Microstone :این نوع پوشش با ضخامت قابل قبول ، بدلیل رنگ و ظاهر سنگ مانند خود برای سطوح خارجی بخصوص برای نمای ساختمان ها استفاده می گردد.

 

  • Microdeck :این دسته با ظاهر و بافت معمولی، بدلیل مقاومت خوب در برابر ترافیک های شدید بهترین انتخاب برای کف هستند.

 

  • Microfino  :این پوشش با ظاهر پایانی و خصوصیت ضد آبی مناسب سطوح دیوارهاست.

 

  • Aquacement : بدلیل مقاومت بسیار خوب در برابر نمک ها و گاز کلر برای استخر و حوضچه ها از این دسته استفاده می ‌شود.

با توجه به تصاویر بالا ، دیدیم که بکار بردن میکروسمنت در هر فضایی از خانه جذابیت خاص خود را دارد و در دیوار و کف به راحتی قابل استفاده است.

حتی اگه از کاشی های آشپزخانه و یا سرویس بهداشتیتون و یا فضاهای دیگر خسته شدین میتونین به راحتی با هزینه ای کم با میکروسمنت با رنگ دلخواهتون، تغییری در خانه تان ایجاد کنید.